V rámci semináře se naučíme pracovat s jemnou energií pomocí jednoduchých technik, které vedou k vnitřní harmonizaci. Budeme se věnovat cvičením, která uvolňují tok energie v těle. Provedeme masáž hlavy, obličeje a chodidel, a energetizaci celého těla proklepáváním. Ukážeme si, jak s aktivovanou energií účinně pracovat.

V druhé části semináře navážeme sestavou pro očistu energetických center (čakramů). Využijeme techniky soustředěného prodýchávání těchto center. Ukážeme si snadné jógické pozice (ásány), které tuto očistu prohlubují. Cvičení zakončíme hlubokou relaxací a meditací soucítění.

Termín konání: 11. 4. 2020 (sobota)

Program: dopolední cvičení 10:00 – 13:00, přestávka na lehký oběd, odpolední cvičení 14:00 – 16:00

Zpívání manter 17:00 – 20:00

Místo: sál Valkýra, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín (zvonek Valkýra), příp. volejte: 603 795 889

Cena: cvičení a zpívání manter 900,- Kč; pouze zpívání 150,- Kč

(studenti, ženy na MD a senioři 600,- Kč; zpívání 100,- Kč; individuální sleva dle dohody)

V ceně je zahrnuto občerstvení.

Platba: na účet č. 2101577705/2010, VS: 20200411, do poznámky k platbě napište příjmení. Po obdržení platby dostane účastník email s potvrzením registrace.  

Registrace:

*Potvrzením registračního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

S sebou: pohodlné oblečení na cvičení, lehká deka na přikrytí. Cvičební podložky jsou k dispozici.

Lektor – Luboš Dbalý: Od mládí se věnuje cvičení hathajógy a čchi-kungu. Má vztah k východní filozofii a buddhismu. Zajímá se rovněž o tibetskou praktiku „tummo“. Duchovní praxi se věnuje ve sdružení Setkání s Cestou pod vedením Ivoše Chocholatého, který navazuje na učení Fráni Drtikola.

 

Účastník akce Setkání s Cestou prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se účastní akce na vlastní odpovědnost a vlastní riziko. Lektor ani organizace Setkání s Cestou nenesou žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během akce nebo po ní. Účastník svou účastí na akci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením a zpracováním osobních údajů. Celé znění prohlášení účastníka najdete v následujícím odkazu: https://www.setkaniscestou.cz/prohlaseni-ucastnika/   

 

Další informace, kontakt, dotazy:

www.setkaniscestou.cz

info@setkaniscestou.cz

 

Eva Holzbachová    603 795 889

Radka Kolebáčová  736 447 552

 

Pořádá sdružení přátel Setkání s Cestou z. s.