12.3.2021 JAK BÝT ZDRÁV A NIKDY NEMOCEN – ONLINE – ŠIVARÁTRÍ – ARCHETYP ŠIVOVSKÉHO VĚDOMÍ V NÁS

Pátek 12.3.2021, 18:00 – 23:30 (přizpůsobení programu zájmu účastníků, změna programu vyhrazena)

VZHLEDEM K VAŠEMU ZÁJMU A SOUČASNÝM OMEZENÍM, BUDEME TOTO SETKÁNI PŘENÁŠET ŽIVĚ ONLINE DO VAŠICH DOMOVŮ, KDE SE BUDETE MOCI PŘIPOJIT ….

 

odkaz na online spojení : 

https://us02web.zoom.us/j/89363605167?pwd=eWo1NUpkSUk1blBBM29NSXl2amltUT09

 

Nádherný večer plný zdraví

Prosím sdílejte

PŘEDNÁŠKA A PRAXE

OTÁZKY & ODPOVĚDI

MEDITACE SEZENÍ – CHOZENÍ

ČCHI-KUNG

JÓGA – OČISTA CENTER ENERGIE

ZPĚV MANTER A BHADŽANŮ

Na Setkáních s Cestou vás neléčíme, nebojujeme s nemocemi, ani vám nerozmlouváme vaše lékaře, protože dobře víme, jak nám může moderní medicína v akutních případech pomoci. Ale také víme, že často lékaři léčí, ale Příroda uzdravuje. A kdo je zdravý, nebývá moc často, anebo vůbec, nemocen. Koneckonců, viděli jste v přirozeném prostředí několikrát ročně stonat zvířata s rýmou, chřipkou, angínami?

Povíme si, jak začlenit do našeho každodenního životního stylu přirozené prostředky, metody a techniky, díky nimž se mnohonásobně zvýší naše imunita a posílí zdraví. Proto jsme tento náš systém nenazvali léčitelstvím, nýbrž:

„POSILOVÁNÍ ZDRAVÍ PŘÍRODNÍMI PROSTŘEDKY“

(viz články z časopisu Meduňka, 2019 / 7 a 2019 / 9)

Naučíme se pracovat s jemnou energií pomocí jednoduchých technik, které vedou k vnitřní harmonizaci. Budeme se věnovat cvičením, která uvolňují tok energie v těle. Provedeme masáž hlavy, obličeje a chodidel, a energetizaci celého těla proklepáváním. Ukážeme si, jak s aktivovanou energií účinně pracovat.

Navážeme sestavou pro očistu energetických center (čakramů). Využijeme techniky soustředěného prodýchávání těchto center. Ukážeme si snadné jógické pozice, které tuto očistu prohlubují. Cvičení zakončíme hlubokou relaxací (jóga nidrou) a meditací soucítění.

Součástí semináře bude řízená meditace a online přednáška Ing. Iva Chocholatého o způsobech posilování zdraví. Řeč bude mimo jiné o urinoterapii a pročišťování nosu (nétí), tibetské praktice tummo, péči o energetické tělo či rozvíjení laskavosti.

Pátek 12.3.2021, 18:00 – 23:30 pátek večer

Program: 18:00 – 23:30 online spojení s Ivošem Chocholatým (z ašramu Amritapuri v Indii): meditace a přednáška s prostorem pro dotazy; čchi-kung, jóga nidra, nácvik nétí;  čtení z advaitistických textů či knih Ammy, hatha jóga, očista energetických center, relaxace; meditace online s I. Chocholatým z ašramu Amritapuri a zpívání bhadžanů.

Program bude přizpůsoben aktuálním podmínkám a složení účastníků.

Příspěvek na konání akce: dobrovolný – vzhledem k vnějším okolnostem (obvyklý minimální doporučený příspěvek cca 250,- Kč a výše)

Platba: Na účet č. 2101577705/2010, VS: 20210312, do poznámky k platbě napište příjmení. 

Registrační formulář:

*Potvrzením registračního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů.

Lektor: Ivo Chocholatý – Od dětství se zabýval pozorováním přírody a studiem věd. Později se pod tlakem nevyléčitelné nemoci setkal s cestou Jógy a praktikoval ji pod vedením učitelů, jako byli R. Hošek, M. Bartoňová, J. Žlábek, J. Vacek, manželé Tomášovi, Evžen Štekl (žák Františka Drtikola) či Bohumil Houser. Inspirací je mu rovněž dlouholetý vztah k učení Šrí Máta Amritánandamají (Amma) a k učení všech autentických škol rozvoje vědomí.

Účastník akce Setkání s Cestou prohlašuje, že si je vědom svého zdravotního stavu a že se účastní akce na vlastní odpovědnost a vlastní riziko. Lektor ani organizace Setkání s Cestou nenesou žádnou odpovědnost za případné zdravotní problémy vzniklé během akce nebo po ní. Účastník svou účastí na akci vyjadřuje souhlas s výše uvedeným prohlášením a zpracováním osobních údajů. Celé znění prohlášení účastníka najdete v následujícím odkazu: https://www.setkaniscestou.cz/prohlaseni-ucastnika/   

Další informace, kontakt, dotazy:

www.setkaniscestou.cz info@setkaniscestou.cz

G. Kaiser   775 226 781

Pořádá sdružení přátel Setkání s Cestou z. s.

0 0 votes
Article Rating
Přihlášení
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments