Spolek Cesta Vás srdečně zve na meditativní oslavu Velikonočních svátků… https://www.facebook.com/events/2069650616644452/

Hlavní lektor Ivo Chocholatý: Od dětství se zabýval pozorováním přírody a studiem mnoha věd. Později pod tlakem vážné nevyléčitelné nemoci, kdy lékaři nebyli schopni nijak pomoci, se setkal s Cestou Jógy a praktikoval různé druhy Jógy a učení pod vedením takových učitelů jako byl R. Hošek, M. Bartoňová, J. Žlábek, J. Vacek, manželé Tomášovi, Evžen Štekl (žák Františka Drtikola), Bohumil Houser. Na cestě Jógy se osobně setkal a praktikoval s mnoha Mistry Jógy, Zen-budhismu, Advaity a Kristova učení. Inspirací je mu rovněž dlouholetý neformální osobní vztah k učení Sri Mata Amritanandamayi Devi (Amma – www.ammachi.cz) a učení všech autentických škol rozvoje vědomí. V současnosti vede pravidelné meditace a cvičení cchi-kungu v Praze https://www.studiobeyond.cz/single-post/2017/04/26/ČCHI-KUNG-A-MEDITACE a další aktivity vznikajícího spolku Cesta.

Program: Meditace, spiritualita, integrální jóga, křesťanská, buddhistická, hinduistická, taoistická mystéria… Očista energetických center – čakramů, čchi-kung pro posílení zdraví, praxe bdělé pozornosti, meditace vhledu a soucítění. Zen-buddhistická praxe zazen, kinhin (střídání meditace v sedu a v chůzi), dokusan (otázky a odpovědi), maunam (mlčení). Zpěv manter a bhajanů (na sitár a tabla doprovází Jan&Jakub Dvořákovi), výlety, relaxace v přírodě, pro zájemce koupání a otužování (tibetská jóga – tummo), zdravá životospráva, cesty k uzdravení z civilizačních nemocí a další související témata – přednášky a praxe. Výuka a praxe přípravy zdravé vegetariánské či veganské a raw stravy (čerstvé zeleninové a ovocné šťávy atd.).

Účast je zdarma, příspěvek na jídlo 300,- Kč na osobu a noc (tzn. 900,- Kc na cely retreat od patku do pondeli), sleva pro lidi ve finanční nouzi dle dohody tak, aby peníze nebyly překážkou účasti.

REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ:
Pro zavaznou registraci Vasi ucasti prosime poslat predem platbu nejpozdeji do 18. brezna 2018 na číslo účtu: 5498921001/5500. Zaroven je potreba registrovat se rovnez do 18. brezna na e-mail eva.dvor@seznam.cz a přijde Vám potvrzení o Vasi registraci a přijetí platby. Vyjimecne se mohou ucastnici registrovat pozdeji, ale po datu 18.3. jiz nemuzeme zarucit, ze budou volna mista. Kapacita pro ubytovani je omezena. Dekujeme za pochopeni.

Program, ubytování a spaní společné v jedné, vytápěné meditační hale (dospělí i děti) s vlastními spacáky a karimatkami, případně otužilci dle chuti a počasí venku ve vlastních stanech a zimních spacácích. Program končí často až pozdě v noci, kdo bude chtít jít spát dříve, doporučujeme s sebou špunty do uší apod.

Další informace, kontakt, dotazy: Lenka Radiměřská, 736 684 556, le.ra@email.cz nebo Jan Blahůšek, jblahusek@seznam.cz, 724 939 405 nebo FB skupine Cesta.