Příspěvky

Cílem našeho spolku je provozování činností a společného programu tak, aby byla umožněna účast všem vážným zájemcům, i těm, kteří jsou momentálně v nouzi. Z tohoto důvodu jsou činnosti a program spolku založeny na bázi dobrovolného příspěvku a vzájemné solidaritě.

Níže uvedené výše příspěvků jsou proto pouze doporučené. Je možné přispět částkou libovolně vyšší, pokud máte takovou možnost. Svým příspěvkem nás podpoříte a my budeme moci tak nadále naše činnosti provozovat. Podpoříte ale i někoho, kdo je ve finanční nouzi a příspěvek si nemůže dovolit uhradit. 

V případě finanční nouze můžete přispět částkou zcela libovolnou nebo můžete s námi svůj příspěvek konzultovat. Kontakt na spolek najdete zde.

Seznam našich činností najdete zde.

Rozvrh činností a rezervační systém najdete zde.

Doporučená výše příspěvku za 1 cvičení: 140 Kč 

Doporučená výše příspěvku za balíček cvičení se slevou 10%:  1260 Kč 

Doporučená výše příspěvku za balíček 15 cvičení se slevou 20%: 1680 Kč 

Doporučená výše příspěvku za balíček 20 cvičení se slevou 30%: 2940 Kč 

Doporučená výše příspěvku za setkání (Satsang): 200 Kč

Osobní konzultace s učitelem: na konzultaci je nezbytné se předem objednat emailem nebo přes WhatsApp. Příspěvek je dobrovolný a jeho výše je stanovena po dohodě s učitelem. Kontakt na učitele najdete zde.

Své příspěvky můžete zasílat bankovním převodem na účet: 2101577705 / 2010

Variabilní symbol: 777000, do poznámky uveďte: Setkání

Příspěvek můžete hradit i prostřednictvím Edenred Benefits – e-Ticket.

Doporučený příspěvek na další nepravidelné nebo jednorázové činnosti, semináře nebo pobyty v přírodě, bude vždy uvedený u dané události na webových stránkách v Plánovaných činnostech / akcích. 

Za příspěvky všem děkujeme.

Om Lokah Samastah Sukhino Bhavantu.